Komoda R2S

Komoda Royal R2S má 2 zásuvky a 2 policové prostory a nabízíme ji z lamina o síle korpusu 15mm, přední části zásuvek mají sílu... více informací »
Komoda  R2S
3 169 Kč
Do obchodu
Komoda Royal R2S má 2 zásuvky a 2 policové prostory a nabízíme ji z lamina o síle korpusu 15mm, přední části zásuvek mají sílu...

Komoda Royal R2S má 2 zásuvky a 2 policové prostory a nabízíme ji z lamina o síle korpusu 15mm, přední části zásuvek mají sílu 18mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Komoda je součástí kolekce Royal. Dodáváme v demontu. S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Komoda vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Kombinace dekorů bílého kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu na věncích prvků podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláTento akční kousek Komoda R2S je k dispozici právě teď tady na webu zařazený v kategorii komody! Prozkoumejte skvělé výrobky z této oblíbené kategorie snadno online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Žádaný kus Komoda R2S od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde téměř zdarma! Nabídka od 3 169 Kč.