Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 109 mm

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 022 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Tento žádaný kousek Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový máte možnost dostat bez obtíží tu na stránkách zařazený v rubrice koupelnová zrcadla! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu.

Unikátní a oblíbený kus Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 109 mm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat tady a teď v akci. Aktuálně v akci za 2 022 Kč.