Zrcadlo v rámu, tmavý provensálský dekor

Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 835 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo v tmavém rámu s provensálským dekorem o šíři 99 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 82×162 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu Hodně žádaný produkt máte možnost dostat nyní tady na stránkách v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Podívejte se na parádní produkty z této známé kategorie za skvělou cenu! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje vynikající výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Mrkněte na další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Zrcadlo v rámu, tmavý provensálský dekor od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě teď za akční cenu! Nabídky od 2 835 Kč.