Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný monogram

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 608 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s monogramem o šíři 101 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 119×179 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetouTento diskontní produkt jde pořídit lehce tady na našem webu ve známé rubrice koupelnová zrcadla! Mrkněte na zlevněné kousky ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje top sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, stříbrný monogram značky FORLIVING s.r.o. získáte zde teď se slevou! Právě lze objednat jen za 1 608 Kč.