Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný dřevěný ornament

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s dřevěnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 898 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s dřevěnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s dřevěnými ornamenty o šíři 120 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 52×62 cm až do 122×182 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Exkluzivní výrobek Zrcadlo s fazetou v lze sehnat právě na našich stránkách umístěný v rubrice koupelnová zrcadla. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vynikající produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Levný výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný dřevěný ornament od top značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď levně! V akci od 1 898 Kč.