Rozkládací kanape RANDA, Megan 359

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v... více informací »
Rozkládací kanape RANDA
13 690 Kč
Do obchodu
Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v...

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v dezénu buk. Záda jsou v černé látce, kanape není vhodné do prostoru. Sedačka s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla či sedací soupravy s područkami ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 90 Tento výjimečný produkt Rozkládací kanape RANDA, Megan 359 získáte právě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice sedací soupravy! Nyní najdete ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za nejnižší cenu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Rozkládací kanape RANDA, Megan 359 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde teď právě skutečně výhodně! Akční cena již od 13 690 Kč.