Relaxační křeslo RAVEL

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z... více informací »
Relaxační křeslo RAVEL
6 207 Kč
Do obchodu
Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z...

Pohodlné křeslo Ravel s příjemnou a odolnou sametovou látkou v šedém provedení vás okouzlí na první pohled. Kostra křesla je z masivního dřeva v černém odstínu. Ušák Ravel se stane úžasným pomocníkem, který zpříjemní chvíle odpočinku. Křesílko vám zajistí královské posezení díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Potah křesílka je z vnější strany ozdobně prošívaný. Díky dekorativnímu prošití vnitřní strany se stane ozdobou každé místnosti. Relaxační křeslo RAVEL má měkký a zároveň pohodlný polštář na sedáku, který zvýší komfort sezení. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá

Nejprodávanější kousek Relaxační křeslo RAVEL od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete získat online skutečně výhodně. Nabídky již od 6 207 Kč.