Noční stolek Rea Wave 1

Noční stolek Rea Wave 1 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čelo praktické zásuvky vybírejte až z 16 barevných... více informací »
Noční stolek Rea Wave 1
1 967 Kč
Do obchodu
Noční stolek Rea Wave 1 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čelo praktické zásuvky vybírejte až z 16 barevných...

Noční stolek Rea Wave 1 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čelo praktické zásuvky vybírejte až z 16 barevných odstínů. Zásuvka s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytne prostor na drobnosti, které chcete mít v noci po ruce. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Noční stolek je vyroben z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Noční stolek chrání ABS hrany o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s komodami z univerzální kolekce kvalitní slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 50,9

Výjimečný a žádaný produkt Noční stolek Rea Wave 1 od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď za rozumné peníze. Ceny již od 1 967 Kč.