Botník Rea 2R UP

Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené... více informací »
Botník Rea 2R UP
2 560 Kč
Do obchodu
Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené...

Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z mnoha dezénů. Vyobrazené provedení dub. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně prodávaný produkt je k sehnání právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii botníky. Vyhledejte si další výrobky z této sekce za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající produkty. Vždyť to vidíte sami.

Tento vynikající výrobek Botník Rea 2R UP od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady opravdu výhodně. Ceny již od 2 560 Kč.