Dětská postel Rea Poppo

Dětská postel Rea Poppo s úložným prostorem ve formě zásuvky, 2 otevřených prostorů a 2 posuvných dvířek. Nosné části postele jsou vyrobené z... více informací »
Dětská postel Rea Poppo
9 208 Kč
Do obchodu
Dětská postel Rea Poppo s úložným prostorem ve formě zásuvky, 2 otevřených prostorů a 2 posuvných dvířek. Nosné části postele jsou vyrobené z...

Dětská postel Rea Poppo s úložným prostorem ve formě zásuvky, 2 otevřených prostorů a 2 posuvných dvířek. Nosné části postele jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany jsou opatřeny 2 mm a 0,5 mm ABS. Ostatní části jsou z 16 mm silného lamina. Ve variantách produktu si zvolte dezén ze široké škály, objednejte si námi doporučený laťkový rošt, nebo si vyberte z naší široké nabídky roštů. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Vybíráte dětský pokojíček a máte rádi barevné kombinace? Už nehledejte! S postelí Rea Poppo si hravě vytvoříte pokojíček snů! Postačí si vybrat z barevné nabídky posuvných dvířek. V balení jsou 2 kusy, nelze tedy kombinovat více barev najednou. Postel Rea Poppo nabízíme bez matrace, v naší bohaté nabídce matrací si však jistě vyberete tu správnou, která bude splňovat všechny vaše požadavky. K posteli doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Povedený kousek Dětská postel Rea Poppo najdete teď u nás ve známé rubrice postele. Nyní můžete najít podobné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Dětská postel Rea Poppo s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás právě skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 9 208 Kč.