Komoda Rea Ottawa UP5

Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP5
6 166 Kč
Do obchodu
Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS...

Komoda Rea Ottawa UP5 se 4 zásuvkami a 2 plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Nejprodávanější produkt Komoda Rea Ottawa UP5 můžete získat snadno na webu v oblíbené kategorii komody. Získejte ještě další zboží ve zmíněné sekci v bezva akci!

Kvalitní a žádaný produkt Komoda Rea Ottawa UP5 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás ve výprodejové akci. V akci od 6 166 Kč.