Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1

Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany... více informací »
Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1
4 743 Kč
Do obchodu
Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany...

Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 2mm. Koupelnová skříňka má 2 otevírací dvířka s integrovaným tlumením a uvnitř 2 poličky. Závěsnou skříňku nabízíme bez výřezu na umyvadlo, volba umyvadla je tedy jen a jen na vás. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z bohaté nabídky dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 46 cm – výška 45 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 60
Kvalitní a oblíbený produkt jde pořídit bez problémů tu na našem webu zařazený v sekci koupelnový nábytek. Pořiďte si unikátní produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu.

Tento kvalitní a levný kus Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě teď skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 743 Kč.