Šatní skříň Rea Oregon

Velká šatní 4-dveřová skříň Oregon, slovenské výroby z kvalitního lamina o síle 16 mm, nabízí řešení častého problému s nedostatkem... více informací »
Šatní skříň Rea Oregon
11 180 Kč
Do obchodu
Velká šatní 4-dveřová skříň Oregon, slovenské výroby z kvalitního lamina o síle 16 mm, nabízí řešení častého problému s nedostatkem...

Velká šatní 4-dveřová skříň Oregon, slovenské výroby z kvalitního lamina o síle 16 mm, nabízí řešení častého problému s nedostatkem úložného prostoru v domácnosti. Skříň je vybavená zásuvkami, prostorem s policemi i částí se šatní tyčí. Navíc je doplněná o nástavce, které se hodí na uložení sezonního oblečení nebo lůžkovin. Skříň využijete nejen v ložnici, ale také v předsíni či na chodbě. Skříň má hrany opatřené 0,5 mm ABS, takže jsou odolné proti nárazům a odštípnutí. Na výběr máte z několika moderních ale i klasických dezénů, takže nebudete mít problém skříň sladit s ostatním vybavením v interiéru. Úchytky jsou z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Skříň dodáváme v demontu, pokud však nemáte času nazbyt naši pracovníci vám ji rádi smontují – stačí si přiobjednat montáž produktu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne
Oblíbený a akční produkt jde nakoupit jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Pořiďte si unikátní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! To ale není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Šatní skříň Rea Oregon s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady nyní skutečně výhodně! Nabídka od 11 180 Kč.