Šatní skříň Rea Vezia 4

4-dveřová šatní skříň. Skříň je vyrobena z laminované DTD o síle 16 mm, hranění 0,5 mm ABS. Skříň je vybavena 7 policemi a šatní tyčí (viz... více informací »
Šatní skříň Rea Vezia 4
11 834 Kč
Do obchodu
4-dveřová šatní skříň. Skříň je vyrobena z laminované DTD o síle 16 mm, hranění 0,5 mm ABS. Skříň je vybavena 7 policemi a šatní tyčí (viz...

4-dveřová šatní skříň. Skříň je vyrobena z laminované DTD o síle 16 mm, hranění 0,5 mm ABS. Skříň je vybavena 7 policemi a šatní tyčí (viz vyobrazení v galerii). Skříň je možné objednat ve více dezénech, vyobrazené provedení dub bardolino. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne Tento výjimečný výrobek lze pořídit právě na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní koupíte akční výrobky z naší rubriky za skvělou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Šatní skříň Rea Vezia 4 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 11 834 Kč.