Komoda Rea Ottawa UP1

Komoda Rea Ottawa UP1 se 4 zásuvkami a plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP1
5 125 Kč
Do obchodu
Komoda Rea Ottawa UP1 se 4 zásuvkami a plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních...

Komoda Rea Ottawa UP1 se 4 zásuvkami a plnými dvířky. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Tento vynikající výrobek Komoda Rea Ottawa UP1 dostanete nyní tu na našem webu ve známé kategorii komody! Nyní si můžete koupit akční produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží.

Tento velmi oblíbený produkt Komoda Rea Ottawa UP1 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď právě levně! Teď za akční cenu 5 125 Kč.