Regál LIMA REG2 /

Moderní regál LIMA REG2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za 2 plnými dvířky 3 police.... více informací »
Regál LIMA REG2  /
3 662 Kč
Do obchodu
Moderní regál LIMA REG2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za 2 plnými dvířky 3 police....

Moderní regál LIMA REG2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za 2 plnými dvířky 3 police. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma-bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláHodně žádaný výrobek máte možnost dostat již dnes na našem webu v populární sekci šatní skříně. Nyní najdete kvalitní zboží z této známé sekce za nejlepší ceny. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Regál LIMA REG2 / s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde opravdu levně! Akční cena od 3 662 Kč.