Regál RACK 06

Regál Rack 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál nabízí... více informací »
Regál RACK 06
3 001 Kč
Do obchodu
Regál Rack 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál nabízí...

Regál Rack 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál nabízí prostor na 6 poličkách, které jsou 80 cm široké takže vám poskytnou dostatek místa na šanony v kanceláři nebo oblíbené knížky v obýváku. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Unikátní produkt Regál RACK 06 jde sehnat právě zde na našich stránkách v populární kategorii knihovny. Nyní můžete najít nové kousky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment Přesvědčte se sami.

Tento designový produkt Regál RACK 06 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 3 001 Kč.