Regál 07 II. jakost

Stabilní regál VIA 07 s 5 poličkami nabízíme v dezénu dub craft zlatý. Přepravou došlo k mírnému poškození jednoho prkna nahoře - uražená... více informací »
Regál  07  II. jakost
2 499 Kč
Do obchodu
Stabilní regál VIA 07 s 5 poličkami nabízíme v dezénu dub craft zlatý. Přepravou došlo k mírnému poškození jednoho prkna nahoře - uražená...

Stabilní regál VIA 07 s 5 poličkami nabízíme v dezénu dub craft zlatý. Přepravou došlo k mírnému poškození jednoho prkna nahoře – uražená dýha. Z tohoto důvodu stojan prodáváme jako II. jakost. Záruka je v tomto případě snížena na 12 měsíců. Dodáváme smontované. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi oblíbený kus Regál 07 II. jakost jde získat rovnou tu na stránkách umístěný v rubrice knihovny. Najděte si parádní kusy ve zmiňované kategorii na pár kliknutí! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. představuje skvělé zboží. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Regál 07 II. jakost od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat v aktuální nabídce za skvělou cenu! Nyní můžete mít za 2 499 Kč.