Regál Armarios 2, /

Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní... více informací »
Regál Armarios 2
1 550 Kč
Do obchodu
Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní...

Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní váš interiér. Můžete jej umístit do obývacího pokoje, skvěle ale zapadne i na chodbu, do předsíně nebo dětského pokoje. Vystavte své oblíbené knihy nebo dekorace všem na odiv! Provedení: borovice / bílá lamino Rozměry: šířka 60 cm hloubka 24 cm výška 145 cm tloušťka materiálu 15 mm Prohlédněte si také tento regál v dalších vyhotoveních – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláPovedený produkt lze nakoupit mimo jiné tady na našem webu umístěný v kategorii knihovny! Nyní koupíte akční výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu!

Ve slevě kus Regál Armarios 2, / od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Teď v akci 1 550 Kč.