Otevřený regál MALTA 2S

Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích... více informací »
Otevřený regál MALTA 2S
4 940 Kč
Do obchodu
Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích...

Otevřený regál Malta 2S nabízíme v dezénu sibiřský modřín. Otevřené prostory jsou v odstínu lyon ořech a ve 3 policích můžete vystavit různé dekorace, knihy či oblíbenou keramiku. Další úložné prostory naleznete ve 2 praktických zásuvkách. Potřebujete nábytek do obývacího pokoje či jídelny v tradičním stylu? Kolekce Malta rozhodně stojí za zvážení. Dodáváme v demontu. Bílý nábytek ze stylové kolekce Malta bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji vymalovaném výraznějšími barvami. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky plastové. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Přední lišty jsou z MDF o síle 25mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry: – šířka 61,5 cm – hloubka 38 cm – výška 211,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF Oblíbený a kvalitní výrobek máte možnost koupit nyní tu umístěný v rubrice knihovny. Najděte si podobné produkty z naší sekce za skvělou cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má skvělý sortiment.

Tento designový produkt Otevřený regál MALTA 2S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít teď levně. Právě teď jen za 4 940 Kč.