Regál Saletta, bílá

Moderní prvek do vašeho domova - regál Saletta je jistě tím pravým. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto... více informací »
Regál Saletta
2 890 Kč
Do obchodu
Moderní prvek do vašeho domova - regál Saletta je jistě tím pravým. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto...

Moderní prvek do vašeho domova – regál Saletta je jistě tím pravým. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého pomocníka na umístění a vystavení všeho potřebného. Laminované police v bílé barvě se elegantně proplétají celým regálem, jež je doplněný kovovými vzpěrami po stranách. Díky své celkové otevřenosti působí velmi vzdušně. Vřele jej doporučujeme kombinovat s vyššími regály Alacena podobného provedení, případně se stejně nízkými regály Saletta v jiných barvách. Regál lze klasicky umístit ke zdi, zajímavě však bude působit i v prostoru jako přepážka. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino / kov Rozměry: šířka 110 cm hloubka 29 cm výška 97 cm tloušťka materiálu 36 mm Regál v jiných barvách a regály z kolekce Alacena naleznete níže v souvisejících produktech.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-stříbrná-Šedá Tento diskontní produkt Regál Saletta, bílá jde pořídit jednoduše u nás v rubrice knihovny. Prozkoumejte zcela nové kousky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Vynikající produkt Regál Saletta, bílá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě nyní téměř zdarma! Cena od 2 890 Kč.