Regál Casona,

Víceúčelový, moderní regál Casona v černém provedení. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné... více informací »
Regál Casona
2 790 Kč
Do obchodu
Víceúčelový, moderní regál Casona v černém provedení. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné...

Víceúčelový, moderní regál Casona v černém provedení. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné uložit vertikálně, či horizontálně. Díky svému otevřenému vyhotovení jej také můžete postavit do prostoru, chcete-li místnost rozdělit. K uložení a vystavení vašich oblíbených knih či dekorací máte k dispozici několik různě tvarovaných polic. Dodáváme v demontu. Provedení: černá lamino Rozměry (vertikální uložení): šířka 68,5 cm hloubka 25 cm výška 161,3 cm tloušťka materiálu polic 16 mm tloušťka materiálu korpus 22 mm Podívejte si také na tento regál v jiném barevném provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Výjimečný produkt je k získání nyní na webu ve známé rubrice knihovny. Vyberte si vyjímečné výrobky z naší rubriky za akční cenu! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. představuje vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Regál Casona, od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady nyní za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 2 790 Kč.