Regál NARVIK REG3 černá/

Nízký regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných... více informací »
Regál NARVIK REG3 černá/
1 242 Kč
Do obchodu
Nízký regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných...

Nízký regál Narvik je skvělým řešením pro domácí pracovny či studovny. Jeho konstrukce se skládá z laminovaných dřevotřísek v barvě dubu sonoma, které jsou doplněny o černou kovovou konstrukci. Odkládací regál Narvik je praktickým vybavením do interiéru a poskytne vám mnoho úložného prostoru. Ideálně kombinujte s dalšími industriálními prvky viz související produkty. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento oblíbený kousek Regál NARVIK REG3 černá/ jde sehnat aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci knihovny! Máme pro vás nové produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky ! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Regál NARVIK REG3 černá/ od výrobce se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. lze zakoupit tady ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 1 242 Kč.