Regál Dorures,

Praktický policový regál Dorures v rohovém provedení. Čistá bílá barva skvěle zapadne do každé místnosti vašeho domova.... více informací »
Regál Dorures
2 970 Kč
Do obchodu
Praktický policový regál Dorures v rohovém provedení. Čistá bílá barva skvěle zapadne do každé místnosti vašeho domova....

Praktický policový regál Dorures v rohovém provedení. Čistá bílá barva skvěle zapadne do každé místnosti vašeho domova. Víceúčelový regál má 5 otevřených polic z lamina, které pojmou vše, co chcete mít na očích a dávat světu na odiv. Korpus je o síle 36 mm a povrchová úprava je i ze zadní části. Můžete tedy tento regál umístit i do prostoru. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 39 cm hloubka 39 cm výška 186,4 cm tloušťka materiálu 36 mm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento velmi žádaný produkt máte možnost sehnat rovněž u nás ve známé rubrice knihovny. Nyní získáte nové kousky z této populární rubriky za rozumné peníze! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje skvělý sortiment To není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Regál Dorures, od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte na našich stránkách opravdu levně. Teď za akční cenu 2 970 Kč.