Regál s dveřmi IV8

Policový regál s dveřmi Ivo IV8 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Dekor dřeva v kombinaci... více informací »
Regál s dveřmi  IV8
7 625 Kč
Do obchodu
Policový regál s dveřmi Ivo IV8 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Dekor dřeva v kombinaci...

Policový regál s dveřmi Ivo IV8 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDFKvalitní a levný produkt Regál s dveřmi lze pořídit rovnou tu v oblíbené sekci šatní skříně! Vyhledejte si kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za parádní cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní sortiment Přesvědčte se sami!

Tento vynikající kus Regál s dveřmi IV8 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 7 625 Kč.