Regál MOBIUS 2D

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2... více informací »
Regál MOBIUS 2D
5 152 Kč
Do obchodu
Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2...

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2 dveřmi a otevřenou policí je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Za dvířky naleznete věšákovou tyč a ve spodní části další praktickou polici. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Akční a ve slevě produkt Regál MOBIUS 2D od značky s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat u nás teď ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 5 152 Kč.