Nízký regál Solar 03

Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji... více informací »
Nízký regál Solar 03
3 023 Kč
Do obchodu
Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji...

Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji objednat ve více dezénových variantách. Uvnitř komody jsou 2 police. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoKvalitní a oblíbený produkt Nízký regál Solar 03 lze sehnat jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice komody. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává vynikající výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento nejprodávanější kus Nízký regál Solar 03 od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás téměř zdarma. Teď v akci 3 023 Kč.