Otevřený regál 1D

Otevřený regál s plnými dvířky a 2 policemi z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá... více informací »
Otevřený regál  1D
4 102 Kč
Do obchodu
Otevřený regál s plnými dvířky a 2 policemi z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá...

Otevřený regál s plnými dvířky a 2 policemi z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá chrání ABS hrana o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je z foliované MDF ve vysokém lesku. Vnitřní vybavení uvidíte na obr. v galerii. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky nadčasové kolekce si můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně či ložnici. Doporučujeme shlédnutí celé kolekce Valles s čistou linií moderního charakteru, která přinese do vašich domovů lehkost a eleganci. Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 40 cm – výška 200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Exkluzivní produkt Otevřený regál 1D pořídíte rovnou tu zařazený v rubrice knihovny! Nyní si můžete koupit další produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má prvotřídní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Oblíbený a kvalitní produkt Otevřený regál 1D od značky FORLIVING s.r.o. naleznete zrovna za výprodejovou cenu. Teď v akci 4 102 Kč.