Otevřený regál 1D1S

Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu... více informací »
Otevřený regál  1D1S
4 524 Kč
Do obchodu
Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu...

Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS. Úchyty a pojezdy zásuvek jsou kovové a plnovýsuvné.Regál vyrábíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpus) a o síle 16mm (police, čela dvířek a zásuvky). Dodáváme v demontu. Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Regál kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoNový produkt lze pořídit také na webu ve známé rubrice knihovny. Máme pro vás oblíbené produkty z této populární rubriky snadno online! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží A to je teprve začátek.

Diskontní výrobek Otevřený regál 1D1S od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte na našich stránkách teď v akci. Akční cena 4 524 Kč.