Policový regál R-designwood 039

Policový regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Každý kousek je jedinečný a... více informací »
Policový regál R-designwood 039
11 689 Kč
Do obchodu
Policový regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Každý kousek je jedinečný a...

Policový regál R-designwood s černou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku. Regál je nafocený v odstínu jatoba. Odstín polic si můžete zvolit ve variantách produktu. Dodáváme smontované. Zajímavým detailem jsou přiznané kovové řetězy na zadní části regálu. Dodáváme v demontu. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 90

Výjimečný kus Policový regál R-designwood 039 od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. dostanete aktuálně na webu za příznivou cenu. V akci za cenu 11 689 Kč.