Regál LIMA REG1 /

Moderní regál LIMA REG1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za plnými dvířky 3... více informací »
Regál LIMA REG1  /
3 155 Kč
Do obchodu
Moderní regál LIMA REG1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za plnými dvířky 3...

Moderní regál LIMA REG1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Regál má 2 zásuvky a za plnými dvířky 3 police. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma-bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 40 cm – výška 200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Unikátní a oblíbený výrobek Regál LIMA REG1 / lze nakoupit zrovna na našem webu umístěný v rubrice knihovny. Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky z této populární kategorie v akci. To není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní zboží.

Tento designový výrobek Regál LIMA REG1 / od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Cena již od 3 155 Kč.