Regál Vendome,

Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů... více informací »
Regál Vendome
2 550 Kč
Do obchodu
Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů...

Bílý, praktický regál Vendome z lamina. Kaskádové umístění polic vám umožní uložení a vystavení předmětů nejrůznějších tvarů a velikostí. Regál vhodně umístíte nejen do obývacího pokoje, ale také do předsíně, chodby či vaší kanceláře. Postavit jej můžete klasicky ke zdi, či volně do prostoru, který tak opticky rozdělíte. Hrubý korpus regálu je o síle 34 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 90 cm hloubka 30,5 cm výška 162,6 cm tloušťka materiálu korpus 34 mm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Velmi žádaný kus Regál Vendome, lze pořídit bez obtíží tady u nás zařazený v kategorii knihovny. Nyní najdete ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! To však není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Regál Vendome, od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 2 550 Kč.