Závěsné relaxační křeslo APPLE

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací... více informací »
Závěsné relaxační křeslo APPLE
6 990 Kč
Do obchodu
Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací...

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací závěsné křeslo můžete umístit do interiéru, dětského pokoje či na vaši terasu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do zeleného odstínu. Stojan a podstavec jsou v černém odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek v barvě zelené. Závěsné křeslo je dostatečně stabilní a pohodlné.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 115 cm / 115 cm
Kvalitní a oblíbený produkt Závěsné relaxační křeslo APPLE jde koupit aktuálně tu v rubrice závěsná křesla. Podívejte se na oblíbené zboží ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí top výrobky

Neodolatelný výrobek Závěsné relaxační křeslo APPLE od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady a teď právě v akci. Právě lze objednat jen za 6 990 Kč.