Závěsné relaxační křeslo LAZY – červený sedák

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je... více informací »
Závěsné relaxační křeslo LAZY - červený sedák
6 600 Kč
Do obchodu
Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je...

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je neuzavřená. Je to praktický prvek relaxačního posezení do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno v černé barvě. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák (na zip) pro pohodlný odpočinek v červeném odstínu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 70 cm / 80 cmSuper produkt Závěsné relaxační křeslo LAZY – je dostupný snadno tady na stránkách umístěný v kategorii závěsná křesla! Nyní najdete akční produkty z této rubriky jednoduše online! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento velmi žádaný kus Závěsné relaxační křeslo LAZY - červený sedák pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zrovna za výhodnou cenu. Ceny od 6 600 Kč.