Postel Ricamo 160×200, písková

Představujeme vám elegantní postel Ricamo. Lůžko se chlubí dekorativně prošívaným vysokým čelem s knoflíky ve světlém... více informací »
Postel Ricamo 160x200
10 460 Kč
Do obchodu
Představujeme vám elegantní postel Ricamo. Lůžko se chlubí dekorativně prošívaným vysokým čelem s knoflíky ve světlém...

Představujeme vám elegantní postel Ricamo. Lůžko se chlubí dekorativně prošívaným vysokým čelem s knoflíky ve světlém provedení. Postel je vyhotovena v látce pískové barvy s dřevěnýma nohama v dezénu ořech tmavý, která lůžko bezpečně podpírají a dodávají mu na stabilitě. O vaše pohodlí a zasloužený odpočinek se postará laťkový rošt. Dodáváme v demontu bez matrace. Provedení: látka písková laťkový rošt nohy dřevo tmavý ořech Rozměry: šířka 165,5 cm hloubka 217 cm výška 100 cm plocha na spaní 160 x 200 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Postel Ricamo nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 165.5
Tento exkluzivní produkt Postel Ricamo 160×200, písková seženete bezprostředně tu na našem webu v oblíbené sekci postele! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Postel Ricamo 160x200, písková od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě se slevou. Ceny již od 10 460 Kč.