Rohová sedací souprava Modo 1

Rozkládací sedací soupravu Modo 1 nabízíme v řadě čalounění. Sedák soupravy vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami,... více informací »
Rohová sedací souprava Modo 1
29 990 Kč
Do obchodu
Rozkládací sedací soupravu Modo 1 nabízíme v řadě čalounění. Sedák soupravy vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami,...

Rozkládací sedací soupravu Modo 1 nabízíme v řadě čalounění. Sedák soupravy vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami, které vám zaručí příjemné sezení a optimální podporu zad. Opěrné polštáře jsou volně vložené. Chromové či dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled pohovky, můžete si zvolit z několika odstínů moření, a tak vaši novou pohovku sladit s obývacím nábytkem. Sedací souprava je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty), má menší rozměry, takže ji hravě zakomponujete do každého interiéru. Součástí sedačky je praktický úložný prostor, kam uložíte spoustu věcí. Sedačka disponuje rozkladem s funkcí spaní, který jednoduše za pár chvilek rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy. Rozměry: – šířka 231 cm – hloubka rohu 155 cm – hloubka 97 cm – výška 87 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 54 cm – plocha na spaní 122×200 cm Doporučujeme přikoupení pohovky, křesla a taburetu ze stejné kolekce (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka sedačky 231 cm-231 – 250 cm
Tento akční a ve slevě kus pořídíte bezprostředně tu na stránkách v populární rubrice sedací soupravy! Nyní najdete parádní produkty z této známé kategorie v bezva akci! To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento nejprodávanější produkt Rohová sedací souprava Modo 1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte zde opravdu výhodně! V akci od 29 990 Kč.