Rohová šatní skříň AYSON 2D

Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je prostor např. na... více informací »
Rohová šatní skříň AYSON 2D
8 106 Kč
Do obchodu
Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je prostor např. na...

Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je prostor např. na žehlící prkno, vysavač či vše, co vás napadne. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní a levný produkt naleznete ještě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně! Nyní pořídíte parádní zboží ze zmíněné rubriky v bezva akci! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Rohová šatní skříň AYSON 2D od top značky FORLIVING s.r.o. získáte zde teď za akční cenu. Akční ceny od 8 106 Kč.