Rohová sedací souprava Luneta černo-šedá

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená,... více informací »
Rohová sedací souprava Luneta černo-šedá
16 480 Kč
Do obchodu
Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená,...

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že lze sestavit jak do pravého, tak do levého rohu a tím je tedy vhodná do jakéhokoli interiéru. Provedení černá-světle šedá. Opěrákové polštáře jsou volně položené. Rozměry: – šířka 232 cm – hloubka 180 cm – výška 75/92 cm – rozměr spaní 125×200 cm – hloubka sedu 50 cm. Způsob rozkladu viz obrázek níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka-Ekokůže Zajímavý produkt můžete najít v pohodě tady na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky z této populární sekce v bezva akci. To ale však není vše, máme toho více! Mrkněte na další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Rohová sedací souprava Luneta černo-šedá pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě nyní téměř zdarma. Ceny od 16 480 Kč.