Jídelní rozkládací stůl ROIS,

Designový jídelní stůl ROIS nabízíme v dekoru dub medový. Deska stolu je z dýhované MDF desky a nohy jsou z masivního bukového... více informací »
Jídelní rozkládací stůl ROIS
12 032 Kč
Do obchodu
Designový jídelní stůl ROIS nabízíme v dekoru dub medový. Deska stolu je z dýhované MDF desky a nohy jsou z masivního bukového...

Designový jídelní stůl ROIS nabízíme v dekoru dub medový. Deska stolu je z dýhované MDF desky a nohy jsou z masivního bukového dřeva. Stůl je rozkládací a poskytne místo pro 6 až 8 lidí. Jeho robustní vzhled vyzařuje dojem kvality, o které není pochyb. Teplý odstín stolu krásně vynikne v barevném i neutrálním interiéru. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha-MDF
Oblíbený výrobek Jídelní rozkládací stůl ROIS, lze koupit bez obtíží tady u nás umístěný v sekci jídelní stoly. Nyní najdete akční produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený kus Jídelní rozkládací stůl ROIS, od top značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 12 032 Kč.