Sada 2 konferenčních stolků Ropas,

Přínášíme vám set dvou konferenčních stolků Ropas. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v... více informací »
Sada 2 konferenčních stolků Ropas
2 850 Kč
Do obchodu
Přínášíme vám set dvou konferenčních stolků Ropas. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v...

Přínášíme vám set dvou konferenčních stolků Ropas. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v obývacím pokoji. Konferenční stolky jsou vyrobeny z MDF desky v černém dezénu s chromovanými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Menší stolek má rozměry 65 x 65 x 32 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-MDFKvalitní a žádaný produkt Sada 2 konferenčních stolků Ropas, můžete sehnat jednoduše tu na webu v sekci konferenční stolky! Najděte si vyjímečné výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty

Kvalitní a levný výrobek Sada 2 konferenčních stolků Ropas, originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde nyní ve slevě. Akční cena od 2 850 Kč.