Motorový polohovací lamelový rošt Lussoflex

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tyto rošty se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Rošt má... více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt Lussoflex
27 662 Kč
Do obchodu
Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tyto rošty se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Rošt má...

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tyto rošty se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Rošt má dva motory, kterými nezávisle na sobě můžete polohovat část roštu u hlavy nebo u nohou. Tyto motory jsou umístěny přimo na bočnici roštu a díky tomu lze částečně využít úložný prostor pod lůžkem. K úložnému prostoru je přístup od hlavy a nohou. Madlo umístěné na roštu brání posunu matrace. To znamená, že i při nastavení roštu do maximální polohy matrace zůstane na svém místě. Díky posuvným objímkám lze přesně nastavit tuhost pod bedry ve střední částí lůžka. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajistí správnou oporu páteři i při ležení na boku. Snadnější údržbu roštu zajišťuje povrchová úprava lamel i bočnic metalickou fólií. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Pro bezchybné užívání motorového polohování roštu se doporučuje dodržet maximální šířku střední opěrné konstrukce postele 70 mm. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Uvedená cena je za variantu bez bezdrátového ovladače. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 10 cm – výška roštu s motorem: 10 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný Diskontní kus můžete najít prostě tady na našem webu umístěný v rubrice rošty k matracím. Nyní můžete najít akční zboží z této kategorie v bezva akci! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje velmi kvalitní zboží.

Velmi žádaný výrobek Motorový polohovací lamelový rošt Lussoflex od top značky FORLIVING s.r.o. najdete u nás se slevou. Cena již od 27 662 Kč.