Polohovací lamelový rošt Duostar HN

Polohovací lamelový rošt české výroby a s ručním polohováním. Pro tento typ roštu jsou vhodné všechny typy pěnových a... více informací »
Polohovací lamelový rošt Duostar HN
5 055 Kč
Do obchodu
Polohovací lamelový rošt české výroby a s ručním polohováním. Pro tento typ roštu jsou vhodné všechny typy pěnových a...

Polohovací lamelový rošt české výroby a s ručním polohováním. Pro tento typ roštu jsou vhodné všechny typy pěnových a latexových matrací. Snadnější polohování je zajištěno díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Středový popruh roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Ruční polohování se dělí na H – hlava a N – nohy. Větší pohodlí při ležení Vám zajistí posuvné objímky, díky kterým lze nastavit potřebnou tuhost ve střední části lůžka. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, díky tomu lze zajistit správnou oporu páteři i při spánku na boku. Fóliovaná povrchová úprava roštu usnadňuje jeho údržbu. Na odlišnou zátěž těla v různých částech lůžka reagují pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 5 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru délky i šířky roštu současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm Hodně oblíbený produkt můžete pořídit teď tady na našem webu ve známé kategorii rošty k matracím! Získejte zcela nové produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. Udělejte si radost.

Tento skvělý kus Polohovací lamelový rošt Duostar HN od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde nyní v akci! Nabídky již od 5 055 Kč.