Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí... více informací »
Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm
7 299 Kč
Do obchodu
Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí...

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90×200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje vyšší komfort při spánku. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Nosnost 130 kg. Pružné lamely (28 ks) v 7 anatomických zónách se natáčejí a reagují na pohyb těla při spánku. Každá část těla je tak individuálně podepřena. Změkčení v ramenní oblasti je správnou oporou páteře při spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami můžete nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené folií zabraňují pronikání vlhkosti do roštu a usnadní údržbu roštu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Tento oblíbený produkt Polohovací lamelový rošt Portoflex P máte možnost sehnat již dnes tu na webu zařazený v rubrice rošty k matracím. Nyní získáte zcela nové zboží z této sekce za rozumné peníze. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vynikající produkty. Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný výrobek Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď právě za výprodejovou cenu. Ceny již od 7 299 Kč.