rošt Super luxus pevný

Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými... více informací »
rošt Super luxus pevný
1 309 Kč
Do obchodu
Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými...

Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými lištami, což umožnuje nastavit optimální stupeň tuhosti v oblasti bederní páteře. Rám má chráněné hrany. Luxusní rošt vyniká nejvyšší kvalitou provedení rámu a lamel. Speciálně uložené lamely v nadstandardních výkyvných pouzdrech v kombinaci s nastavitelnou tuhostí dávají roštu známku nejvyšší kvality. Tento rošt v kombinaci s taštičkovou nebo latexovou matrací splňuje nejnáročnější ortopedické vlastnosti. Nosnost 130kg. Rozměry 80×200 cm, výška roštu je 7 – 8 cm. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm Zcela unikátní výrobek rošt Super luxus pevný jde nakoupit taky tady na stránkách v oblíbené kategorii rošty k matracím. Nyní můžete najít ještě další produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený kus rošt Super luxus pevný originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zde teď právě za akční cenu! Akční cena od 1 309 Kč.