Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm

Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na... více informací »
Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm
4 088 Kč
Do obchodu
Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na...

Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na lůžku. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Vrtané lamely (28 ks) v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Nosnost 120 kg. Posuvnými objímkami můžete nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené fólií mají schopnost zachytávat pod matrací méně prachu, zamezují zatrhávání potahu a přenášení vlhkosti z matrace do roštu, což je plus, které ocení především lidé s alergií.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný Tento nejprodávanější kus Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm máte možnost pořídit také tady u nás v sekci rošty k matracím! Pořiďte si zlevněné produkty z naší kategorie za akční cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 088 Kč.