Polohovací výklopný rošt Duostar P

Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 80x200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé... více informací »
Polohovací výklopný rošt Duostar P
5 588 Kč
Do obchodu
Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 80x200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé...

Polohovací výklopný rošt Duostar P nabízíme v rozměru 80×200 cm. Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Pružné lamely (28 ks) uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Vrtané lamely v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Nosnost 120 kg. Posuvnými objímkami nastavíte individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené fólií mají schopnost zachytávat pod matrací méně prachu, zamezují zatrhávání potahu a přenášení vlhkosti z matrace do roštu, což je plus, které ocení především lidé s alergií.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm Unikátní a žádaný výrobek Polohovací výklopný rošt Duostar P můžete nakoupit mimo jiné na stránkách umístěný v sekci rošty k matracím! Najděte si akční produkty z této známé sekce ve výprodejové akci.

Neodolatelný výrobek Polohovací výklopný rošt Duostar P od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu! Cena již od 5 588 Kč.