rošt Portoflex Mega

Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových... více informací »
rošt Portoflex Mega
6 778 Kč
Do obchodu
Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových...

Pohodlný lamelový rošt české výroby se zvýšenou nosností. Tento typ roštu se hodí pro veškeré typy pěnových a latexových matrací. Uložení pouzder nad bočnice zaručuje vyšší odolnost roštu, například při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu. O Vaše větší pohodlí se postarají posuvné objímky, díky kterým lze nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka přesně podle Vašeho přání. Zesílená konstrukce roštu, silnější lamely a vyšší počet bederních výztuh, to vše zajistí potřebnou stabilitu lůžka. Středový popruh umístěn na tomto roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech, jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují na zátěž těla po celé délce lůžka, ne jen v jeho středu. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel a díky tomu je zajištěna správná opora páteře i při spánku na boku. Lepší údržbu roštu usnadňuje fóliovaná povrchová úprava. Maximální doporučené zatížení roštu je 150 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 8,5 cm Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30%

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Hodně prodávaný kousek rošt Portoflex Mega jde koupit snadno na našich stránkách v populární kategorii rošty k matracím. Vyberte si unikátní produkty z této sekce za příznivou cenu! Známá značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává kvalitní zboží Přesvědčte se.

Tento nejprodávanější výrobek rošt Portoflex Mega od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 6 778 Kč.