Výklopný rošt Lussoflex Kombi P pravý

Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 80x200 cm s pravým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt... více informací »
Výklopný rošt Lussoflex Kombi P pravý
9 003 Kč
Do obchodu
Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 80x200 cm s pravým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt...

Výklopný lamelový rošt Lussoflex Kombi P nabízíme v rozměru 80×200 cm s pravým otevíráním. Přizpůsobivý a elegantní rošt doporučujeme pro alergiky. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Pružná pouzdra člení plochu lůžka do 7 anatomických zón s možností regulace tuhosti v bederní části. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Lamely (28 ks) se díky ramenní kolébce pod tlakem ramen stlačí hlouběji, rameno se zaboří a páteř zůstává v přirozeném tvaru. Potažení dřevěných částí fólií značně usnadňuje údržbu a omezuje vytváření bakterií a plísní v posteli.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm Tento diskontní produkt můžete pořídit také tady u nás v rubrice rošty k matracím. Mrkněte na ještě další výrobky ve zmiňované kategorii za super peníze. Máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě velmi kvalitní zboží.

Tento zlevněný výrobek Výklopný rošt Lussoflex Kombi P pravý od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás ve slevě. Nyní lze objednat jen za 9 003 Kč.