Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým... více informací »
Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm
9 702 Kč
Do obchodu
Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým...

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90×200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový Velmi oblíbený produkt můžete získat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii rošty k matracím. Nyní najdete další produkty z této rubriky za báječnou cenu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 9 702 Kč.