Jídelní rozkládací stůl Halle

Jídelní rozkládací stůl Halle z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte... více informací »
Jídelní rozkládací stůl Halle
5 212 Kč
Do obchodu
Jídelní rozkládací stůl Halle z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte...

Jídelní rozkládací stůl Halle z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 120×70 cm. Masivní podnož moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Rozpětí nohou šířka 52 cm, hloubka 52 cm. Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Tento žádaný produkt máte možnost dostat právě teď na našem webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu.

Tento vynikající kus Jídelní rozkládací stůl Halle od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď za výhodnou cenu. Akční cena 5 212 Kč.